O firmie

Firma SIC powstała we wrześniu 1994 roku.

Głównym profilem naszej działalności jest sprzedaż wysokiej jakości tkanin obiciowych i dekoratorskich. Branżę meblarską wspieramy obszerną ofertą materiałów o zróżnicowanej strukturze, kolorystyce oraz przeznaczeniu.

Nowoczesne wzornictwo, zróżnicowane faktury oraz szeroka gama kolorystyczna czynią naszą kolekcję bardzo atrakcyjną. Podążając za obowiązującymi trendami nieustannie wzbogacamy nasza ofertę, wprowadzając nowe, ciekawe produkty.

SIC o firmie hala showroom
SIC o firmie hala tekstylna
SIC o firmie hala showroom

Odwiedź nasz showroom

DOŚWIADCZENIE I NOWOCZESNOŚĆ

Wieloletnie doświadczenie, połączone z nowoczesnymi metodami produkcji i silnie rozwiniętym działem marketingu, pozwoliły na znaczne zwiększenie obrotów firmy w ostatnich latach. Współpraca z wiodącymi producentami tkanin meblowych i dekoracyjnych na świecie, daje nam pozycję lidera na rynku europejskim. Stałe dostawy tkanin pozwalają na utrzymywanie stanów magazynowych na wysokim poziomie, co przekłada się na szybką realizację zamówień naszych kontrahentów.

SIC o firmie materiały obiciowe

WZORNICTWO + TRENDY

Z myślą o przyszłości firmy zwracamy dużą uwagę na nowoczesne wzornictwo i kolorystykę. Odwiedzamy najważniejsze targi tekstylne na świecie, dzięki czemu podążamy za najnowszymi trendami i nieustannie uzupełniamy ofertę o najmodniejsze wzory i kolory. Corocznie bierzemy udział jako wystawcy w branżowych targach HEIMTEXTIL we Frankfurcie, SOFAB w Poznaniu oraz PROMATAP w Łodzi oraz innych imprezach wystawienniczych w Europie.

KONTROLA JAKOŚCI

Mając na uwadze zadowolenie klientów przykładamy dużą wagę do jakości oferowanych przez nas produktów. Każda nowa tkanina zanim dołączy do naszej stałej kolekcji jest badana w certyfikowanych laboratoriach pod kątem najważniejszych parametrów technicznych. Jedynie w przypadku, gdy nowy wzór spełnia wysokie wymagania jakościowe, trafia do naszej oferty.

więcej o jakości

ZASIĘG

Dystrybucją naszych produktów zajmuje się doświadczony sztab handlowców, którzy docierają do firm w Polsce i za granicą. Naszymi krajowymi odbiorcami są znani producenci mebli, firmy handlowe oraz sieci marketów budowlanych. Klientami zagranicznymi są firmy m.in. z Niemiec, Włoch, Francji, Grecji, Rosji, Słowacji, Czech, Rumuni, Węgier.

więcej o spedycji

SIC o firmie materiały obiciowe

Oferujemy dogodne warunki współpracy oraz dostawę zamawianych tkanin w ciągu dwóch dni roboczych, w zależności od dostępności towaru w magazynie.

Zapraszamy do współpracy

poznaj naszą ofertę